понеділок, 9 січня 2017 р.

«Атестація – 2017».
У 2016 – 2017навчальному році на відповідність займаній посаді серед інших атестуються заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільської вечірньої школи Борщук Н.Я. , заступники директора ТЗОШ №8 Кравчук Л.Д. та Шейка Л.Я.Для них 15 грудня 2016 року-дуже відповідальний день, тому що у ТВШ і ТЗОШ №8 відбулись відкриті заходи.
УТернопільській вечірній школі - круглий стіл про підсумки роботи школи над реалізацією науково методичної проблеми «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі індивідуалізації і диференціації».Розглядалися питання результативності роботи педагогічного колективу над даною проблемою. З творчими звітами виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Борщук Н.Я, голова МО суспільно-гуманітарного циклу (Франівська Н.В.), голова МО класних керівників (Кекот С.І.), вчитель математики (БагрійМ.І.), методист заочної форми навчання (Стоян Н.Б.), заступник директора з виховної роботи (Петерзіль О.В.), психолог (ТанасівТ.Я.).На завершення зібрання всі педагоги школи були залучені до визначення стратегічних завдань на подальший період роботи школи.
У ТЗОШ №8 відбувся тренінг «Професійна компетентність педагога як одна з умов його успішної професійної діяльності».
Теоретичний матеріал учасникам подано змістовно та в цікавій формі, значну увагу звернуто на вправи й відпрацювання практичних умінь і навичок. Пізнавальними були виступи заступників директора з навчально-виховної роботи Кравчук Л.Д. та Шейки Л. Я.
Учасники тренінгу у вигляді інтерактивних вправ презентували власні напрацювання щодо формування компетентностей та організації професійного самовдосконалення й самоосвіти.
Тренінг розширив знання про ключові компетентності та професіограму вчителя, сприяв активізації творчого потенціалу педагогів.


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар